Rychle - Levně - Kvalitně

Autozámky - Autoklíče
Jiří Kolda

Naše firma Zámečnictví - autozámky - Jiří Kolda je na trhu služeb od roku 2000.
Od té doby jsme uspokojili řadu jak soukromých zákazníků, tak malých, velkých, státních, či soukromých firem. Nabízíme svým zákazníkům rychlé a kvalitní služby za přijatelnou cenu.

Pro výrobu klíčů v současné době používáme elektronický řezací stroje Dezmo 996 a elektronický řezací stroj Laser 994
Elektronický řezací stroj Dezmo 996, je stroj s maximální rychlostí kopírování. Kopíruje ploché, jedno i oboustranné klíče pro cylindrické vložky a autoklíče. Čtecí zařízení pomocí inovované snímací technologie Digital Picture dekóduje uzávěr klíče. Rychle a přesně řeže klíče podle skutečně naměřených uzávěrů, nebo podle originálních hodnotnot obsažených v databázi.

Elektronický řezací stroj Laser 994, je stroj pro výrobu automobilových čipových klíčů s dvěma, nebo čtyřmi vnitřními, nebo vnějšími drážkami. Možnost řezání klíčů podle kódu, kopírováním originálního klíče, nebo přímým zadáním známých rozměrů. Praktická širokoúhlá dotyková obrazovka poskytuje obsluze intuitivní ovládání se zjednodušenými postupy.

Dezmo 996

Elektronický řezací stroj Dezmo 996 s maximální rychlostí pro kopírování plochých, jedno i oboustranných klíčů pro cylindrické vložky a autoklíče.

Laser 994

Elektronický řezací stroj pro výrobu automobilových čipových klíčů s dvěma, nebo čtyřmi drážkami.

Vše téměř na počkání..

Při ztrátě klíčů od vozidla zajišťujeme kompletní servis otevření vozidla. Demotáž autozámku - výroba klíče dle něj a jeho zpětnou montáž. U klíčů IMMO jejich nakódování. Při kráděži, nebo ztrátě klíčů jsme schopni autozámky přestavět na jinou kombinaci (poté je původní klíč nefunkční). Při ztrátě nebo krádeži autoklíče s čipem (imobilizérem) jsme schopni tento v řídící jednotce vozidla zablokovat.

Kopírování klíčových transpondérů

Není nutno kopírovat na čipové hlavice napájené baterií (např. Silca). Výhoda tohoto řešení: čip možno vložit do originálního polotovaru. Klíčové transpondéry kopírujeme na počkání.

Ztráta, nebo krádež autoklíče?

V takovém případě jsme schopni ztracený, či odcizený klíč v řídící jednotce auta zablokovat a zamezit tak jeho další použití.

Nový autoklíč na počkání

Vyčítání PINU ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY z IMMOBOXU z vozidel - VW Golf 3, Passat 4, Vento, T4 (93 - 98), Seat Toledo (93 - 98), Ibiza (93 - 98), Škoda Felicia. Zjišťování pinů řídících jednotek u ostatních vozidel od r.v. 1998 (Škoda, VW, Seat, Audi).. a mnoho dalších.

Potřebujete poradit?

Volejte +(420) 603 439 681
nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete

Provozní doba: Po - Čt 9:00-17:00, Pá 9:00-16:00

Jiří Kolda | Popelnicová 41 | Plzeň 323 00

Autozámky Jiří Kolda

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijímáme platební karty

maestro  MasterCard Electronic  mastercard  MasterCard Electronic  v pay  visa