Kontakt

Autozámky - autoklíče
Jiří Kolda
Provozní doba:
Po-Čt  9:00-17:00
Pá  9:00-16:00
So-Ne  Zavřeno
 

Popelnicová 41
312 06, Plzeň - Doubravka
Tel.: (+420) 377 260 423
Fax.: (+420) 377 260 423
Mobil : (+420) 603 439 681

IČO: 42806062 / DIČ: CZ7207032085


 
 

Tradiční kvalita české značky FAB

assa-abloyJiž více než sto let uspokojují výrobky pod značkou FAB potřeby širokého okruhu uživatelů od majitelů rodinných domů nebo bytů až po instituce jako jsou bankovní ústavy, nemocnice, hotely nebo kanceláře a prodejní komplexy. Hlavní součástí sortimentu jsou cylindrické vložky a klíče, ale značku FAB nesou i visací zámky, dveřní kování, zavírače a další komponenty dveřních systémů. FAB je jedinou českou značkou, která přináší zcela kompletní portfolio dveřního hardwaru.

Jak si vybrat cylindrickou vložku

pyramidOdborným rádcem při orientaci ve škále výrobků značky FAB poskytujících různou míru zabezpečení je PYRAMIDA BEZPEČNOSTI. Čtyři barevně odlišené stupně bezpečnosti reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení dle normy ČSN P ENV 1627. Ta definuje odolnost výrobků proti odvrtání, vyhmatání, vytržení, hrubému násilí atd. Hodnocení a certifikaci výrobků zajišťuje nezávislá akreditovaná zkušební laboratoř a certifikační orgán. Systém certifikace výrobků dle PYRAMIDY BEZPEČNOSTI akceptují všechny pojišťovny, které jsou členy České asociace pojišťoven. PYRAMIDA tak usnadňuje volbu při výběru vhodných výrobků splňujícíh požadovanou úroveň zabezpečení majetku.

PYRAMIDA BEZPEČNOSTI je složena ze čtyř stupňů bezpečnosti, které představují různé úrovně zabezpečení. Výrobky značky FAB jsou tak rozřazeny do čtyř skupin na základě certifikace dle normy ČSN P ENV 1627.

Přehled funkcí cylindrických vložek FAB

Cylindrické vložky představují nejpoužívanější výrobky k uzamykání vstupních a vnitřních dveří. Jsou určeny pro různé tloušťky dveří a mají charakteristický standartní profil tělesa, který odpovídá standartním instalačním rozměrům na dveřích, v zadlabacím zámku a dveřních štítech (kování). Vyrábějí se s různým profilem klíčového otvoru, v různých délkách a v různém stupni odolnosti proti násilným i nenásilným způsobům překonávání.

Úroveň zabezpečení

icon_drillzvýšená odolnost proti odvrtání
icon_hammerodolnost proti dynamické metodě (bumping)
icon_fhiefzvýšená ochrana proti planžetování

Standardní a volitelné doplňkové funkce

icon_law právní ochrana (patent, užitný vzor - vyšší zabezpečení)
icon_dog záruka originálního klíče FAB (klíč s logem psa zaručuje spolehlivost a delší životnost)
icon_revers prostupová spojka (možnost odemknutí i proti zasunutému a pootočenému klíči)
icon_time dočasný zámek (dočasná mechanická blokace určité sady klíčů)
icon_123 2 v 1 (mechanické přenastavení na jinou sadů klíčů, např. při ztrátě klíčů není nutné měnit vložku)
icon_colors rozlišovače (6barev)

 

Vše téměř na počkání !!!

Opravujeme autozámky, motozámky, atd. Při ztrátě klíčů od vozidla zajišťujeme kompletní servis otevření vozidla, demotáž autozámku - výroba klíče dle něj a jeho zpětná montáž u klíčů  immo. jejich nakódování, při kráděži, nebo ztrátě klíčů jsme schopni autozámky přestavět na jinou kombinaci (poté je původní klíč nefunkční). Při ztrátě nebo krádeži autoklíče s čipem (imobilizérem) jsme schopni tento v řídící jednotce vozidla zablokovat. spinacka

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat:

mobil: 603 439 681

e-mail: info@autozamky.com