O nás

Naše firma Zámečnictví - autozámky - Jiří Kolda zahájila činnost v oboru v roce 2000. Od té doby jsme již uspokojili řadu jak soukromých zákazníků, tak malých, velkých, státních, či soukromých firem.

Nabízíme svým zákazníkům rychlé a kvalitní služby za přijatelnou cenu. Naše prodejna se nachází v Plzni na Doubravce, Popelnicová 41, pár kroků od konečné trolejbusu č. 13, kde nabízíme hlavně sortiment zboží pro mechanické zabezpečení bytů, domů, firem a aut.

Najdete u nás obyčejná i bezpečnostní kování, zadlabací zámky, přídavné zámky, řetízky na dveře, přídavné zámky, cylindrické vložky, dveřní kukátka (panoramatická), dveřní zavírače, pojistky pantů, skříňové zámky, schránkové zámky, visací a lankové zámky, uzamykatelné závory, petlice, autozámky, dále pak karabiny, visačky, rozlišovače klíčů, kroužky na klíče, klíčenky, různé přívěšky a mnoho dalšího.

Nabízíme také výrobu cylindrických klíčů jednostranných, oboustranných, klíče důlkové, profilové - obyčejné, dozické, schránkové,... Také vám zhotovíme autoklíče jednostranné, oboustranné, autoklíč speciál gravírovaný (např. Mercedes, BMW, Volvo, VW, Opel, Lancia,...), autoklíče speciál Ford (dle kódu), Peugeot, Citroen, autoklíče k zamykání zabezpečovacích pák volantů, autoklíče speciál pro čip (např. VW, Opel, Fiat, Peugeot, Citroen, Ford, Felici, Octavia,...), autoklíče s čipem i s naprogramováním (pevné, plovoucí, krypto, texas), klíče na motocykl (Yamaha, Suzuki, Honda,...), klíče ke stavebním strojům (Cat, Komatsu,..).

Naší hlavní činností jsou opravy autozámků, motozámků, atd. Při ztrátě klíčů od vozidla zajišťujeme kompletní servis (otevření vozidla, demontáž autozámku - výroba klíče dle něj a jeho zpětná montáž), při krádeži-odcizení vašich klíčů jsme schopni vaše autozámky přestavět na jinou kombinaci (poté je váš původní klíč nefunkční).

Nabízíme kompletní servis a montáž bezpečnostních kování, vložek, zámků a bezpečnostních dveří. Dále dodáváme systémy generálního a hlavního klíče (SGHK).

Naše práce je naším koníčkem - vaše spokojenost naší pochvalou. Děkujeme stávajícím i budoucím zákazníkům za projevenou důvěru.

Autozámky Jiří Kolda

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijímáme platební karty

maestro  MasterCard Electronic  mastercard  MasterCard Electronic  v pay  visa